Caridad Rodriguez



All kunnskapen som mennesket har samlet i århundrer om Caridad Rodriguez er nå tilgjengelig på internett, og vi har samlet og bestilt den for deg på en mest mulig tilgjengelig måte. Vi vil at du skal kunne få tilgang til alt relatert til Caridad Rodriguez som du vil vite raskt og effektivt; at opplevelsen din er hyggelig og at du føler at du virkelig har funnet informasjonen om Caridad Rodriguez som du lette etter.

For å nå våre mål har vi gjort en innsats for ikke bare å få den mest oppdaterte, forståelige og sannferdige informasjonen om Caridad Rodriguez, men vi har også passet på at utformingen, lesbarheten, lastehastigheten og brukervennligheten til siden være så hyggelig som mulig, slik at du på denne måten kan fokusere på det essensielle, kjenne til all data og informasjon som er tilgjengelig om Caridad Rodriguez, uten å måtte bekymre deg for noe annet, vi har allerede tatt hånd om det for deg. Vi håper vi har oppnådd vårt formål og at du har funnet informasjonen du ønsket om Caridad Rodriguez. Så vi ønsker deg velkommen og oppfordrer deg til å fortsette å nyte opplevelsen av å bruke scientiano.com.

Caridad Rodriguez
Medlem av
Hudson County Board of Chosen Freeholders
fra 7. distrikt
Antatt kontor
1. januar 2015
Foregitt av Jose Carlos Munoz
Medlem av New Jersey generalforsamling
fra 33. distrikt
På kontoret
8. januar 2008 - 17. mai 2011
Foregitt av Brian P. Stack
Silverio Vega
etterfulgt av Sean Connors
Personlige opplysninger
Født ( 1947-09-20 )20. september 1947
Nasjonalitet amerikansk
Politisk parti Demokratisk
Nettsted Assembly Majority nettsted

Caridad "Cary" Rodriguez (født 20. september 1947) er en amerikansk demokratisk partipolitiker, som tjenestegjorde i generalforsamlingen i New Jersey , hvor hun representerte det 33. lovgivende distrikt fra 2008 til hun trakk seg for å tiltrede som kommisjonær i West New York , New Jersey i mai 2011.

Rodriguez og løpekameratene vant et sterkt utkjempet primærslag i juni 2007, og beseiret en skifer støttet av Hudson County Democratic Organization ledet av daværende forsamlingsleder Silverio Vega .

Rodriguez tjenestegjorde i West New York som kommissær for parker og offentlig eiendom fra 2006-07.

Hun tjenestegjorde i forsamlingen i Human Services Committee (som nestleder), Transport, Public Works and Independent Authorities Committee og Intergovernmental Relations Commission.

Hun gikk på Union Hill High School og Berkeley College (juridisk sekretær/advokatstudier).

Referanser

Eksterne linker

Opiniones de nuestros usuarios

Erna Tønnessen

Språket ser gammelt ut, men informasjonen er pålitelig og generelt gir alt som skrives om Caridad Rodriguez mye selvtillit.

Sigrun Evensen

Jeg synes måten denne oppføringen på Caridad Rodriguez er formulert på veldig interessant, den minner meg om skoleårene mine. Hvilke vakre tider, takk for at du tok meg tilbake til dem.